Reklamní sdělení
Poznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA. Návod jak na to, najdete zde.
Mít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S PageRide je můžete mít i Vy. Založte si je ještě dnes.

22. 6. 2019 – InterCanis Brno (posuzoval Andrzej Zamoyski, PL)

PSI (tř. otevřená)

V1, CAC, res. CACIB – THIS IS MY TIME Beadale(Monterrez UNIVERSAL SOLDIER & Beadale JETTE DIAMOND)

PSI (tř. vítězů)

V1, CAC, CACIB, BOBGrai Vest CHEROKKI VIN DIESEL (VAIS Samana Star & Grai Vest COCO)

FENY (tř. mladých)

V1, CAJC, BOJ, BOS BLACK PEARL Izuse Dragi(GANDALF s Suschevki & A-DAISY Bohemians Paradise)

 

18.05.2019 - Nord Bohemia Canis, Litoměřice (posuzoval Řehánek Petr - CZ)

PSI (tř. dorostu)

VN1 - FREY Jalu Kavar (NEAVAL of the Black Mistery & ARRA Jalu Kavar)

absence - ZIP od Prachovských skal (Blackshadow's DON'T EVER CHANGE & CESMÍNKA Cicibe Ottendorf)

PSI (tř. mladých)                                                   

V1, CAJC - IMPERÁTOR Bohemia Animo (CHARYK REX Blackline Czech & GLORIA Bohemia Animo)

PSI (mezitřída)

V1, CAC - DRAX Z úsvitu věků (UNO Taien & AIMY Jalu Kavar)

PSI (tř. otevřená)

V2, r. CAC– BUDY Taien (BAROKO Nubika & WU Taien)

V1, CAC, r. CACIB– XAVIER od Prachovských skal (ÚŽASŇÁK FANTASTIC od Prachovských skal & UVA NERA Della Val Metauro)

PSI (tř. šampionů)

V1, CAC, CACIB, BOB – Grai Vest CHEROKKI VIN DIESEL (VAIS Samana Star & Grai Vest COCO)

FENY (tř. dorostu)

VN1 – ZURI od Prachovských skal (Blackshadow's DON'T EVER CHANGE & CESMÍNKA Cicibe Ottendorf)

FENY (tř. mladých)

V2 – BLACK PEARL Izuse Dragi (GANDALF S Suschevki & A-DAISY Bohemians Paradise)

V1, CAJC, BOJ – CARAMELLA Taien (HERO Bohemia Amino & MON AMI Taien)

FENY (tř. otevřená)

V1, CAC, CACIB, BOS – DANCE MIX S Suschevki (JUNKER FAVORI DA LA FORTUNE Rossmel & MILENA Coros)

Za podrobné zpracování výstavy do požadovaného formátu moc děkujeme Janě Obžerové

20. 4. 2019 – Mezinárodní výstava psů PRAHA (posuzoval Piotr Król)

PSI (tř. dorostu)

VN1 – FREY JALU KAVAR (Neaval of the Black Mistery & Arra JaluKavar)

PSI (tř. mladých)

V1, CAJC – IMPERÁTOR BOHEMIA ANIMO (Charyk Rex BlacklineCzech & Gloria Bohemia Animo)

PSI (mezitřída)

V1, CAC – DRAX Z ÚSVITU VĚKŮ (Uno Taien & Aimy Jalu Kavar)

PSI (tř. otevřená)

V1, CAC, CACIB, BOB – THIS IS MY TIME BEADALE (MonterrezUniversal Soldier & Beadale Jette Diamond)

absence – XAVIER OD PRACHOVSKÝCH SKAL (Úžasňák Fantastic od Prachovských skal & Uva Nera della Val Metauro)

PSI (tř. šampionů)

V1, CAC, r.CACIB – HATI BOHEMIA ANIMO (Balador z Dorky & Gloria Bohemia Animo)

FENY (tř. dorostu)

VN1 – ARMINKA OD ŠTIČÍHO RYBNÍKA (Neaval of the Black Mistery& Ariel z Úsvitu věků)

FENY (tř. mladých)

V1, CAJC, BOJ, BOS – BLACK PEARL IZUSE DRAGI (Gandalf s Suschevki & A-Daisy Bohemians Paradise)

FENY (tř. otevřená)

V1, CAC, CACIB – BALETKA ŠIP-ŠIP HURÁ (Fons van de Moerheuvel& Tornado Lue Taien)

V2r.CACr.CACIB – DANCE MIX S SUSCHEVKI (Rossmel Junker Favori de la Fortune & Coros Milena)

V3 – CHANIELA BOHEMIA ANIMO (Úžasňák Fantastic od Prachovských skal & Gloria Bohemia Animo)

FENY (tř. veteránů)

absence – KELLY OD PRACHOVSKÝCH SKAL (Tarebi´s Barnabasch& Cookie od Prachovských skal)

13. 4. 2019 – Mezinárodní výstava psů ČESKÉ BUDĚJOVICE (posuzoval MVDr. František Šimek)

PSI (tř. mladých)

VD1 – IMPERÁTOR BOHEMIA ANIMO (Charyk Rex Blackline Czech & Gloria Bohemia Animo)

nenastoupil – IRON MAN BOHEMIA ANIMO (Charyk Rex Blackline Czech & Gloria Bohemia Animo)

PSI (mezitřída)

VD1 – BUDY TAIEN (Baroko Nubika & Wu Taien)

PSI (tř. otevřená)

V1, CAC, res. CACIB – DARRIO JALU KAVAR (Sweet Devil´s Element of Crime & Lilith od Prachovských skal)

PSI (tř. šampionů)

V1, CAC, CACIB, BOB – HATI BOHEMIA ANIMO (Balador z Dorky & Gloria Bohemia Animo)

FENY (tř. štěňat)

VN1 – ALIZÉE KOBRA BOHEMIA (Fons v. d. Moerheuvel & Black Bubble from Oplatil Lake)

FENY (tř. mladých)

V1, CAJC, BOJ, BOS – CARAMELLA TAIEN (Hero Bohemia Animo & Mon Ami Taien)

FENY (tř. otevřená)

V1, CAC, CACIB – CHANIELA BOHEMIA ANIMO (Úžasňák Fantastic od Prachovských skal & Gloria Bohemia Animo)

3.2.2019 – DUOCACIB Mezinárodní výstava psů Brno (posuzoval Jaroslav Matyáš)

PSI (tř. mladých)

V1, CAJC, BOJ – DRAX Z ÚSVITU VĚKŮ (Uno Taien & Aimy Jalu Kavar)

PSI (tř. otevřená)

V1, CAC, CACIB, BOB – RIVENDELS THIEF OF HEARTS (Declamer N Rivenoel Catch My Drift  & Rivendel's Midnight Moon)

V2, R. CAC, R. CACIB – CASPIAN DIXICON CZECH (Rip Bergerac de Hu & Dixi Cidabro)

PSI (tř. šampionů)

V1, CAC – KASHMIR TOP HAT AND TAIL (Top Hat And Tail Kleingaul's &  F Jamie Lee Made On Jotun Shamitu's)

FENY (tř. dorostu)

VN1 – ALTIN TAY PRIDE OF MY HEART (Delamer Sea The Look You Want & Vanda Altin Tay)

FENY (mezitřída)

V1, CAC, CACIB, BOS – WINTERRA DELICIOUS (Rivendel's Thief Of Hearts & Pepsi Music Of My Mind)

FENY (tř. otevřená)

V1, CAC – WINTERRA FESTICCIOLA A VENOZA (Fandal's Vilburn & Winterra Pina Calada Dark Night)

FENY (tř. šampionů)

V1, CAC, R. CACIB – RÖNDESMINDE'S QUELLA (Top Hat And Tail Kleingaul's & Kyle Röndesminde's)

V2, R. CAC – WINTERRA PINA CALADA DARK NIGHT (Kurakuma Heaven On Earth At Suchevsky & Renjen Grande Voyageuse)

2.2.2019 – DUOCACIB Mezinárodní výstava psů Brno (posuzoval Milan Krinke)

PSI (tř. mladých)

V1, CAJC, BOJ, BOS – DRAX Z ÚSVITU VĚKŮ (Uno Taien & Aimy Jalu Kavar)

PSI (tř. otevřená)

V1, CAC, R. CACIB – CASPIAN DIXICON CZECH (Rip Bergerac de Hu & Dixi Cidabro)

VD2 – RIVENDELS THIEF OF HEARTS (Declamer N Rivenoel Catch My Drift  & Rivendel's Midnight Moon)

PSI (tř. šampionů)

V1, CAC, CACIB – KASHMIR TOP HAT AND TAIL (Top Hat And Tail Kleingaul's &  F Jamie Lee Made On Jotun Shamitu's)

FENY (tř. dorostu)

VN1 – ALTIN TAY PRIDE OF MY HEART (Delamer Sea The Look You Want & Vanda Altin Tay)

VN2 – BLACK PEARL IZUSE DRAGI (Gandalf S Suschevki & A-Daisy Bohemians Paradise)

FENY (tř. mladých)

V1, CAJC – ELSA BLACK HIGHLANDS (Uno Taien & Agnes Black Highlands)

FENY (mezitřída)

V1, CAC – WINTERRA FESTICCIOLA A VENOZA (Fandal's Vilburn & Winterra Pina Calada Dark Night)

FENY (tř. otevřená)

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG FCI I – WINTERRA DELICIOUS (Rivendel's Thief Of Hearts & Pepsi Music Of My Mind)

V2, R.CAC – AGNES BLACK HIGHLANDS (Sebík od Prachovských skal & Grace Blackline Czech)

FENY (tř. šampionů)

V1, CAC, R. CACIB – WINTERRA PINA CALADA DARK NIGHT (Kurakuma Heaven On Earth At Suchevsky & Renjen Grande Voyageuse)

V2, R. CAC  – RÖNDESMINDE'S QUELLA (Top Hat And Tail Kleingaul's & Kyle Röndesminde's)

FENY (tř. veteránů)

V1, BOV – EVENING STAR CIDABRO (Alešek od Prachovských skal & Barbie Cidabro)

2.12.2018 - Mezinárodní výstava CACIB Praha (posuzoval Milan Krinke)

PSI (tř.mladých)

V1, CAJC, BOJ- BUDY TAIEN (Baroko Nubika & Wu Taien)

VD2 - IMPERATOR BOHEMIA ANIMO (Charyk Rex Blackline Czech & Gloria Bohemia animo)

PSI (mezitřída)

VD1 - EDWARD NUBIKA (Fons van de Moerheuvel & Indy Taien)

 PSI (tř.veteránů)

V1, BOV, BOS - TAREBI'S BARNABASCH (Yohoo Corinnas & Belladonna Corinnas)

FENY (tř.mladých)

VD1 - JENNY BLACKLINE CZECH (Little Anton of Brave Goblin & Ishara du Dragon Rouge de Jupiter)

FENY (mezitřída)

V1, CAC, Res.CACIB - DANKA CICIBE OTTENDORF (Tim od Prachovských skal & Amélie Cicibe Ottendorf)

V2, Res.CAC - CHANIELA BOHEMIA ANIMO (Úžasňák Fantastic od Prachovských skal & Gloria Bohemia animo)

FENY (tř.otevřená)

V1, CAC, CACIB, BOB - DANCE MIX S SUSCHEVSKI (Junker Favori de la Fortune Rossmel & Milena Coros)