Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

29.2.2020 - Krajská výstava psů, Lysá nad Labem (posuzoval Otakar Vondrouš - CZ)

přihlášeno 19 šiperek

 

PSI (tř. dorostu)

absence – AKIM DE DUCOR As Black as ink (Grai Vest CHEROKKI VIN DIESELXS od Prachovských skal)

VN1 – BOTCHI od Prachovských skal (Beadale THIS IS MY TIMECESMÍNKA Cicibe Ottendorf)

PSI (tř. mladých)

VD1ATOM Kobra Bohemia (FONS v. d. MoerheuvelBLACK BUBBLE from Oplatil Lake)

PSI (mezitřída)

V1, Vítěz třídy – BUDU Hospodský povaleč (RIP Bergerac de HuELFI Blackline Czech)

PSI (tř. otevřená)

V1, Vítěz třídy – BEADALE This Is My Time (MonterrezUNIVERSAL SOLDIER & Beadale JETTE DIAMOND)

PSI (tř. vítězů)

V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz Lysé nad Labem – Grai Vest CHEROKKI VIN DIESEL (VAIS Samana Star & Grai Vest COCO) V závěrečné soutěži 3.místo I. FCI skupiny

V2 – NEAVAL of The Black Mistery (Harabs QUIBITZ & VALCHIRIA Della Val Metauro)

 

FENY (tř. mladých)

absence – AIWA od Prachovských skal (ÚŽASŇÁK FANTASTIC od Prachovských skalARIA ACAPPELLA Meek Imp)

V1, Vítěz třídy Oso de Miel SANTA MUERTE (Oso de Miel SHAGAYU PO MOSKVEOso de Miel TSAHIK)

FENY (mezitřída)

V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz – EVA EVÍKOVÁ Taien (UNO Taien & WU Taien)

V2 – ZURI od Prachovských skal (Black Shadow´s DON´T EVER CHANGE & CESMÍNKA Cicibe Ottendorf)

FENY (tř. otevřená)

absence – AMAZING CONNIE Taien (FONS  v. d. Moerheuvel & MON AMI Taien)

V1, Vítěz třídy – ARANKA od Štičího rybníka (NEAVAL of The Black Mistery & ARIEL z Úsvitu věků)

VD2 – ARYA od Dálkoplaza (BUFFALO BILL Nubika & A-DEBBIE Bohemians Paradise)

absence – IRIS Bohemia Animo (CHARYK REX Blackline Czech & GLORIA Bohemia Animo)

FENY (tř. pracovní)

V1, Vítěz třídy – CHANIELA Bohemia Animo (ÚŽASŇÁK FANTASTIC od Prachovských skal & GLORIA Bohemia Animo)

FENY (tř. vítězů)

absence – ARIEL z Úsvitu věků (PLUTO Taien & AIMY Jalu Kavar)

V1, Vítěz třídy – XS od Prachovských skal (ÚŽASŇÁK FANTASTIC od Prachovských skal & UVA NERA Della Val Metauro)

FENY (tř. veteránů)

V1, Vítěz třídy – EVENING STAR Cidabro (ALEŠEK od Prachovských skal & BARBIE Cidabro)

Za podrobné zpracování výstavy do požadovaného formátu moc děkujeme Janě Mertlíkové

9.11.2019 - OV Mladá Boleslav (posuzovala A.Grygarová)

PSI (tř. mladých)

V1, Vítěz třídy – DUKE from Oplatil Lake (Edward Nubika & Claudia Vedunka)

PSI (mezitřída)

absence - DRAX z Úsvitu věků (UNO Taien & AIMY Jalu Kavar)

PSI (tř. otevřená)

V1, Vítěz třídy – BUDY TAIEN (Baroko Nubika & Wu Taien)

PSI (tř. vítězů)

V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz – Grai Vest CHEROKKI VIN DIESEL (VAIS Samana Star & Grai Vest COCO)

FENY (tř. štěňat)

diskvalifikace-agresivita - AWESOME AGAIN AS BLACK AS INK  (Grai Vest CHEROKKI VIN DIESEL & XS od Prachovských skal)

FENY (tř. mladých)

V1, Vítěz třídy – DEBBIE from Oplatil Lake (Edward Nubika & Claudia Vedunka)

V2 - SANTA MUERTE Oso de Miel (Shagayu po Moskve Oso de Miel & Tsahik Oso de Miel)

 

15. 6. 2019 – Krajská výstava Dětřichov (posuzoval Řehánek Petr, CZ)

PSI (tř. mladých)

D – BALTAZAR Olikova (BRET ze Stáje Cowley & TWEETY)

PSI (mezitřída)

V1, Vítěz třídy – DRAX z Úsvitu věků (UNO Taien & AIMY Jalu Kavar)

PSI (tř. otevřená)

V1, Vítěz třídy – CARBON z Úsvitu věků (CARBON z Dorky & AIMY Jalu Kavar)

PSI (tř. vítězů)

V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz Dětřichova – Grai Vest CHEROKKI VIN DIESEL (VAIS Samana Star & Grai Vest COCO)

FENY (tř. dorostu)

absence – ALIZÉE Kobra Bohemia (FONS v. d. Moerheuvel & BLACK BUBBLE from Oplatil Lake)

FENY (tř. mladých)

absence – AJSY z Davidovi Zahrady (Dwarf Energy CALEB-ENDY & )

V1, Vítěz třídy – BORŮVKA Olikova (BRET ze Stáje Cowley & TWEETY)

FENY (tř. otevřená)

V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz – BESS Jalu Kavar (PLUTO Taien & LILITH od Prachovských skal)

 

16. 6. 2019 – Krajská výstava Benátky nad Jizerou (posuzoval Hořák Karel, CZ)

FENY (tř. dorostu)

N2 – ABIGALE Aster Bohemica (BRET ze Stáje Cowley & ESME Nubika)

VN1 – ALIZÉE Kobra Bohemia (FONS v. d. Moerheuvel & BLACK BUBBLE from Oplatil Lake)

FENY (tř. otevřená)

V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz – BESS Jalu Kavar (PLUTO Taien & LILITH od Prachovských skal)

V2 – ESME Nubika (FONS v. d. Moerheuvel & INDY Taien)

FENY (tř. veteránů)

V1, Vítěz třídy – CUKETKA Cidabro (ELUKA Jashisa & BARBIE Cidabro)

 

  Za podrobné zpracování výstavy do požadovaného formátu moc děkujeme Janě Obžerové

01.06.2019 - 54. Podbrdská krajská výstava psů Rokycany (posuzoval Matyáš Jaroslav - SK)

PSI (tř. vítězů)

V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz – Grai Vest CHEROKKIVIN DIESEL (VAIS Samana Star & Grai Vest COCO)

FENY (tř. dorostu)

VN1  ALIZÉE Kobra Bohemia (FONS v.dMoerheuvel& BLACK BUBBLE from Oplatil Lake)

FENY (tř. otevřená)

V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz  BESS JaluKavar (PLUTO Taien & LILITH od Prachovských skal)

 Za podrobné zpracování výstavy do požadovaného formátu moc děkujeme Janě Obžerové

08.05.2019 - Pojizerská výstava psů, Mladá Boleslav (posuzovala Ovesná Jaroslava - CZ)

PSI (tř. mladých)

V1, Vítěz třídy ARCHI Izuse Dragi (CHARYK REX BlacklineCzech & KARKULKA Cidabro)

PSI (mezitřída)

V1, Vítěz třídy - DRAX Z úsvitu věků (UNO Taien & AIMYJalu Kavar)

PSI (tř. vítězů)

V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Vítěz Mladé Boleslavi – GraiVest CHEROKKI VIN DIESEL (VAIS Samana Star & GraiVest COCO)

FENY (mezitřída)

V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz – JENNY Blackline Czech(LITTLE ANTON of Brave Goblin  & ISHARA du DragonRouge de Jupiter)

 

08.05.2019 - Krajská výstava psů Staňkov (posuzoval Krinke Milan - CZ)

FENY (tř. dorostu)

VN1, Vítěz třídy  ALIZÉE Kobra Bohemia (FONS v.dMoerheuvel  & BLACK BUBBLE from Oplatil Lake)

FENY (tř. mladých)

V1, Vítěz třídy  IRIS Bohemia Amino (CHARYK REX Blackline Czech & GLORIoA Bohemia Amino)

 Za podrobné zpracování výstavy do požadovaného formátu moc děkujeme Janě Obžerové

17.11.2018 - OV Mladá Boleslav (posuzovala Petra Márová)

DRAX-MB-O vystava   Conie-MB-O vystava

PSI (tř.mladých)

V1, Vítěz třídy, 2. nejlepší mladý pes výstavy - DRAX Z ÚSVITU VĚKŮ (Uno Taien & Aimy Jalu Kavar)
 
FENY (mezitřída)
 
V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz - AMAZING CONNIE TAIEN (Fons van de Moerheuvel & Mon Ami Taien)