Reklamní sdělení
Poznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA. Návod jak na to, najdete zde.
Mít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S PageRide je můžete mít i Vy. Založte si je ještě dnes.

3.2.2019 – DUOCACIB Mezinárodní výstava psů Brno (posuzoval Jaroslav Matyáš)

PSI (tř. mladých)

V1, CAJC, BOJ – DRAX Z ÚSVITU VĚKŮ (Uno Taien & Aimy Jalu Kavar)

PSI (tř. otevřená)

V1, CAC, CACIB, BOB – RIVENDELS THIEF OF HEARTS (Declamer N Rivenoel Catch My Drift  & Rivendel's Midnight Moon)

V2, R. CAC, R. CACIB – CASPIAN DIXICON CZECH (Rip Bergerac de Hu & Dixi Cidabro)

PSI (tř. šampionů)

V1, CAC – KASHMIR TOP HAT AND TAIL (Top Hat And Tail Kleingaul's &  F Jamie Lee Made On Jotun Shamitu's)

FENY (tř. dorostu)

VN1 – ALTIN TAY PRIDE OF MY HEART (Delamer Sea The Look You Want & Vanda Altin Tay)

FENY (mezitřída)

V1, CAC, CACIB, BOS – WINTERRA DELICIOUS (Rivendel's Thief Of Hearts & Pepsi Music Of My Mind)

FENY (tř. otevřená)

V1, CAC – WINTERRA FESTICCIOLA A VENOZA (Fandal's Vilburn & Winterra Pina Calada Dark Night)

FENY (tř. šampionů)

V1, CAC, R. CACIB – RÖNDESMINDE'S QUELLA (Top Hat And Tail Kleingaul's & Kyle Röndesminde's)

V2, R. CAC – WINTERRA PINA CALADA DARK NIGHT (Kurakuma Heaven On Earth At Suchevsky & Renjen Grande Voyageuse)

2.2.2019 – DUOCACIB Mezinárodní výstava psů Brno (posuzoval Milan Krinke)

PSI (tř. mladých)

V1, CAJC, BOJ, BOS – DRAX Z ÚSVITU VĚKŮ (Uno Taien & Aimy Jalu Kavar)

PSI (tř. otevřená)

V1, CAC, R. CACIB – CASPIAN DIXICON CZECH (Rip Bergerac de Hu & Dixi Cidabro)

VD2 – RIVENDELS THIEF OF HEARTS (Declamer N Rivenoel Catch My Drift  & Rivendel's Midnight Moon)

PSI (tř. šampionů)

V1, CAC, CACIB – KASHMIR TOP HAT AND TAIL (Top Hat And Tail Kleingaul's &  F Jamie Lee Made On Jotun Shamitu's)

FENY (tř. dorostu)

VN1 – ALTIN TAY PRIDE OF MY HEART (Delamer Sea The Look You Want & Vanda Altin Tay)

VN2 – BLACK PEARL IZUSE DRAGI (Gandalf S Suschevki & A-Daisy Bohemians Paradise)

FENY (tř. mladých)

V1, CAJC – ELSA BLACK HIGHLANDS (Uno Taien & Agnes Black Highlands)

FENY (mezitřída)

V1, CAC – WINTERRA FESTICCIOLA A VENOZA (Fandal's Vilburn & Winterra Pina Calada Dark Night)

FENY (tř. otevřená)

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG FCI I – WINTERRA DELICIOUS (Rivendel's Thief Of Hearts & Pepsi Music Of My Mind)

V2, R.CAC – AGNES BLACK HIGHLANDS (Sebík od Prachovských skal & Grace Blackline Czech)

FENY (tř. šampionů)

V1, CAC, R. CACIB – WINTERRA PINA CALADA DARK NIGHT (Kurakuma Heaven On Earth At Suchevsky & Renjen Grande Voyageuse)

V2, R. CAC  – RÖNDESMINDE'S QUELLA (Top Hat And Tail Kleingaul's & Kyle Röndesminde's)

FENY (tř. veteránů)

V1, BOVEVENING STAR CIDABRO (Alešek od Prachovských skal & Barbie Cidabro)

12.1.2019 - Hanácká národní výstava psů BRNO (posuzoval MVDr. Vladimír Piskay)

PSI (tř. mladých)

V1, CAJC, BOJ, BOB – DRAX Z ÚSVITU VĚKŮ (Uno Taien & Aimy Jalu Kavar)

VD2 – BUDY TAIEN (Baroko Nubika & Wu Taien)

PSI (tř. otevřená)

V1, CAC – NEAVAL OF THE BLACK MISTERY (Harabs Quibitz & Valchiria della Val Metauro)

PSI (tř. vítězů)

V1, CAC, NV – CASPIAN DIXICON CZECH (Rip Bergerac de Hu & Dixi Cidabro)

FENY (tř. vítězů)

V1 – XS OD PRACHOVSKÝCH SKAL (Úžasňák Fantastic od Pracovských skal & Uva Nera della Val Metauro)

2.12.2018 - Mezinárodní výstava CACIB Praha (posuzoval Milan Krinke)

PSI (tř.mladých)

V1, CAJC, BOJ- BUDY TAIEN (Baroko Nubika & Wu Taien)

VD2 - IMPERATOR BOHEMIA ANIMO (Charyk Rex Blackline Czech & Gloria Bohemia animo)

PSI (mezitřída)

VD1 - EDWARD NUBIKA (Fons van de Moerheuvel & Indy Taien)

 PSI (tř.veteránů)

V1, BOV, BOS - TAREBI'S BARNABASCH (Yohoo Corinnas & Belladonna Corinnas)

FENY (tř.mladých)

VD1 - JENNY BLACKLINE CZECH (Little Anton of Brave Goblin & Ishara du Dragon Rouge de Jupiter)

FENY (mezitřída)

V1, CAC, Res.CACIB - DANKA CICIBE OTTENDORF (Tim od Prachovských skal & Amélie Cicibe Ottendorf)

V2, Res.CAC - CHANIELA BOHEMIA ANIMO (Úžasňák Fantastic od Prachovských skal & Gloria Bohemia animo)

FENY (tř.otevřená)

V1, CAC, CACIB, BOB - DANCE MIX S SUSCHEVSKI (Junker Favori de la Fortune Rossmel & Milena Coros)

 

17.11.2018 - OV Mladá Boleslav (posuzovala Petra Márová)

DRAX-MB-O vystava   Conie-MB-O vystava

PSI (tř.mladých)

V1, Vítěz třídy, 2. nejlepší mladý pes výstavy - DRAX Z ÚSVITU VĚKŮ (Uno Taien & Aimy Jalu Kavar)
 
FENY (mezitřída)
 
V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz - AMAZING CONNIE TAIEN (Fons van de Moerheuvel & Mon Ami Taien)

 

20.10.2018 - KV Mladá Boleslav (posuzoval A.Polgár)

PSI (dorost)

VN1 - DJ BAX TAIEN (Fons v.d. Moerheuvel & Zajda Taien)

VN2 - IRON MAN BOHEMIA ANIMO (Charyk Rex Blackline Czech & Gloria Bohemia animo)

PSI (tř.mladých)

V1, CAJC, BOJ - GERI OD ČERNÉ KRÁSKY (Dwarf Energy Caleb-Endy & Deasy od Černé krásky)

V2 - DRAX Z ÚSVITU VĚKŮ (Uno Taien & Aimy Jalu Kavar)

V3 - BUDY TAIEN (Baroko Nubika & Wu Taien)

VD4 - CAPTAIN TAIEN (Hero Bohemia animo & Mon Ami Taien)

PSI (mezitřída)

V1, CAC - BEADAL THIS IS MY TIME (Monterrez Universal Soldier & Beadale Jette Diamond)

 PSI (tř.otevřená)

V1, CAC, KV, BOB - CHARYK REX BLACKLINE CZECH (Dwarf Energy Caleb-Endy & Altin Tay Tsaritsa Urala)

V2, Res.CAC - ALFRÉD HOSPODSKÝ POVALEČ (Flop od Prachovských skal & Elfi Blackline Czech)

VD3 - CHICO BLACKLINE CZECH (Dwarf Energy Caleb-Endy & Altin Tay Tsaritsa Urala)

VD4 - ASLAN OD ZLATONOSNÉ ŘÍČKY (Vendelín od Prachovských skal & Amy Šafránek Bohemia)

 PSI (tř.vítězů)

V1, CAC - BLACKSHADOW'S DON'T EVER CHANGE (Black Skipper's Nemo & Candise vom Sventanafeld)

V2, Res.CAC - HATI BOHEMIA ANIMO (Balador z Dorky & Gloria Bohemia animo)

 PSI (tř.veteránů)

V1, BOV - TAREBI'S BARNABASCH (Yohoo Corinnas & Belladonna Corinnas)

FENY (štěňata)

VN1 - BLACK PEARL IZUSE DRAGI (Gandalf S Suschevski & A-Daisy Bohemians paradise)

VN2 - BELGIAN PEARL IZUSE DRAGI (Gandalf S Suschevski & A-Daisy Bohemians paradise)

FENY (dorost)

VN1 - IRIS BOHEMIA ANIMO (Charyk Rex Blackline Czech & Gloria Bohemia animo)

VN2 - ADDICTED TO LOVE IZUSE DRAGI (Charyk Rex Blackline Czech & Karkulka Cidabro)

FENY (tř.mladých)

V1 - JENNY BLACKLINE CZECH (Little Anton of Brave Goblin & Ishara du Dragon Rouge de Jupiter)

FENY (mezitřída)

V1, CAC - CHANIELA BOHEMIA ANIMO (Úžasňák Fantastic od Prachovských skal & Gloria Bohemia animo)

VD2 - DANKA CICIBE OTTENDORF (Tim od Prachovských skal & Amélie Cicibe Ottendorf)

FENY (tř.otevřená)

V1, CAC, KV, BOS - KARKULKA CIDABRO (Jolly Joker Taien & Juky Cidabro)

V2 - A-DAISY BOHEMIANS PARADISE (Sebík od Prachovských skal & Baghíra Pes do kapsy)

D - DANCE MIX S SUSCHEVSKI (Junker Favori de la Fortune Rossmel & Milena Coros)

FENY (tř.vítězů)

V1 - DIONA DIXICON CZECH (Vendelín od Prachovských skal & Dixi Cidabro)

V2 - AGATA NUBIKA (Rip Bergerac de Hu & Indy Taien)

FENY (tř.veteránů)

V1 - EVENING STAR CIDABRO (Alešek od Prachovských skal & Barbie Cidabro)

************************************************************************************************************

 BONITACE

ALFRÉD HOSPODSKÝ POVALEČ - 17/4/2016

skus nůžkový, chybí PM3, PRA-prcd N/N

ASLAN OD ZLATONOSNÉ ŘÍČKY - 13/3/2017

skus nůžkový, plnochrupý, PRA-prcd N/N, E lokus E/E

CHICO BLACKLINE CZECH - 14/2/2016

skus nůžkový, plnochrupý, PRA prcd N/N, E lokus E/E, LP 0/0

CHANIELA BOHEMIA ANIMO - 11/1/2017
 
skus nůžkový, plnochrupá, PRA prcd N/N, E lokus E/E, LP 0/0